""
* Bli medlem *
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
SÖRSKOGENS IF
Fotboll
- P10 Fotboll
Matcher
DECEMBER 2023
 
09
15:00
lör
15:00    
Fisksätra Sporthall
Sickla IF Röd - Sörskogens IF 13  -  6  
09
15:00
lör
15:00    
Fisksätra Sporthall
Sickla IF Röd - Sörskogens IF 13  -  6  
09
15:00
lör
15:00    
Fisksätra Sporthall
Sickla IF Röd - Sörskogens IF 13  -  6  
09
15:00
lör
15:00    
Fisksätra Sporthall
Sickla IF Röd - Sörskogens IF 13  -  6  
 
16
11:00
lör
11:00    
Torvalla
Vega - Sörskogens IF  -      
17
13:00
sön
13:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF 1 - Skogås-Trångsunds FF 10  -  4  
17
13:00
sön
13:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF 1 - Skogås-Trångsunds FF 10  -  4  
17
13:00
sön
13:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF 1 - Skogås-Trångsunds FF 10  -  4  
17
13:00
sön
13:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF 1 - Skogås-Trångsunds FF 10  -  4  
JANUARI 2024
 
03
19:30
ons
19:30    
Fleminghallen A
 
Sörskogens IF P-10 Fotboll - Reymersholme  -      
06
09:30
lör
09:30    
Fotbollshallen Brunna IP
 
Trettonhelgscupscup 2024 - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
 
21
17:00
sön
17:00    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 3 - Sörskogens IF 17  -  4  
 
27
10:00
lör
10:00    
Näsbydals IP
täby fk - Sörskogens IF  -      
28
13:00
sön
13:00    
Stuvstahallen
Sörskogens IF 1 - Stureby SK7  -  4  
28
17:00
sön
17:00    
Älvsjö IP
Älvsjö AIK FF - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
FEBRUARI 2024
 
03
16:00
lör
16:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
04
11:45
sön
11:45    
Skytteholms IP B
 
AIK P10UV - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
 
09
21:00
fre
21:00    
Myrsjö Sporthall 1
Boo FF P10:21 - Sörskogens IF 16  -  2  
10
11:30
lör
11:30    
Stora Mossen övre
 
BP 11A - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
10
16:00
lör
16:00    
Åkersberga IP
 
Österåker United FK - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
 
17
15:00
lör
15:00    
Segeltorps IP
Sörskogens IF - Djurgårdens IF FF  -      
17
18:45
lör
18:45    
Stuvstahallen
Sörskogens IF 1 - Skogås-Trångsunds FF 22  -  5  
18
12:00
sön
12:00    
Segeltorps IP
Sörskogens IF P-10 Fotboll - Reymersholms FF  -      
18
14:15
sön
14:15    
Mälarhöjdens IP
Mälarhöjden-Hägersten FF - Sörskogens IF  -      
 
23
18:00
fre
18:00    
Segeltorps IP
Sörskogens IF P-10 Fotboll - Reymersholms IK  -      
24
13:30
lör
13:30    
Bortamatch
Hammarby IF FF - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
25
12:00
sön
12:00    
Segeltorps IP
 
Sörskogens IF P-10 Fotboll - Hammarby 17  -      
MARS 2024
 
02
14:00
lör
14:00    
Stuvsta IP
Sörskogens IF - Tullinge Triangel Pojkar FK  -      
02
16:30
lör
16:30    
Mälarhöjdens IP
Mälarhöjden IK Fotboll - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
03
10:00
sön
10:00    
Segeltorps IP
Sörskogens IF - Nacka FC  -      
 
09
13:30
lör
13:30    
Solhems BP
spånga - Sörskogens IF  -      
09
17:00
lör
17:00    
Skarpängs BP
IK Frej - Sörskogens IF  -      
10
17:30
sön
17:30    
Segeltorps IP
Stuvsta IF - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Bortamatch
IFK Stocksund - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
16
16:00
lör
16:00    
Stuvsta IP
Sörskogens IF - stuvsta IF  -      
17
10:30
sön
10:30    
Sörskogens BP
 
Sörskogens IF P-10 Fotboll - Hammarby 14  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Sörskogens BP
 
Sörskogens IF - Matchcamp  -      
23
11:00
lör
11:00    
Järna IP
 
Kallfors - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
24
13:30
sön
13:30    
Skarpängsskolan
Täby FK - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
APRIL 2024
 
01
12:00
mån
12:00    
Sörskogens BP
 
Sörskogens IF P-10 Fotboll - Vega  -      
07
13:30
sön
13:30    
Årsta IP 1
Hammarby IF FF 1 - Sörskogens IF 17  -  0  
07
15:00
sön
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Vendelsö IK Vit7  -  1  
07
15:30
sön
15:30    
Bredängs BP 1
Newroz FC - Sörskogens IF 29  -  6  
 
13
13:00
lör
13:00    
Svartbäckens BP 1
Vega FC U14p:2 2 - Sörskogens IF 34  -  8  
13
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 2 - Stuvsta IF 43  -  0  
13
16:30
lör
16:30    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Täby FK FA106  -  0  
14
17:30
sön
17:30    
Sörskogens BP
 
Sörskogens IF P-10 Fotboll - Sollentuna P14U  -      
 
19
20:00
fre
20:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Rönninge Salem Fotboll Svart3  -  2  
20
10:30
lör
10:30    
Segeltorps IP 1
Segeltorps Idrottsförening Fotboll Vit - Sörskogens IF 26  -  1  
21
16:30
sön
16:30    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Sörskogens IF 112  -  0  
 
24
19:00
ons
19:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - AIK FF 12  -  1  
27
14:30
lör
14:30    
Ösmo IP 1
Ösmo GIF FK gul - Sörskogens IF 32  -  3  
27
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 2 - Konyaspor Kultur och IF KIF U141  -  4  
27
16:30
lör
16:30    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Spånga IS FK 12  -  2  
28
17:30
sön
17:30    
Sörskogens BP
Sörskogens IF - Sköndal  -      
MAJ 2024
 
05
13:30
sön
13:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 17 grön - Sörskogens IF 22  -  5  
05
15:00
sön
15:00    
Fisksätra IP 1
Nacka FC P2010A - Sörskogens IF 15  -  2  
05
18:00
sön
18:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 6 - Sörskogens IF 38  -  2  
 
18
11:00
lör
11:00    
Skytteholms IP 2
Vasalund IF A1 - Sörskogens IF 15  -  0  
18
16:30
lör
16:30    
Pershagens IP
 
Pershagens SK - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
19
sön
00:00    
Broängsplan 1
Grödinge SK - Sörskogens IF 3  -      
19
17:30
sön
17:30    
Sörskogens BP
Sörskogens IF - Djurgården P11-A  -      
 
22
19:00
ons
19:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit2  -  7  
24
20:00
fre
20:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Huddinge IF 24 45  -  1  
25
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - IFK Stocksund 13  -  0  
26
16:00
sön
16:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 2 - Sörskogens IF 23  -  7  
 
31
18:15
fre
18:15    
Nacka IP 2
Sickla IF Svart 5 - Sörskogens IF 33  -  4  
JUNI 2024
 
01
lör
00:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 2 - IFK Stockholm FK 1  -      
01
18:00
lör
18:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens IF FF 1 - Sörskogens IF 13  -  3  
02
15:30
sön
15:30    
Snättringe BP 1
Sörskogens IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd3  -  3  
02
17:30
sön
17:30    
Sörskogens BP
 
Sörskogens IF P-10 - Assyriska   -      
 
06
10:00
tor
10:00    
Bredängs BP 1
Älvsjö AIK FF 2S - Sörskogens IF 26  -  1  
07
20:00
fre
20:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Sollentuna FK P14 Akademi0  -  5  
08
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå2  -  2  
09
13:30
sön
13:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Sörskogens IF 29  -  4  
09
15:30
sön
15:30    
Sörskogens BP
 
Sörskogens IF P-10 - Kallfors  -      
 
15
12:00
lör
12:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF - Sörskogens IF 15  -  1  
16
17:00
sön
17:00    
Hanvedens IP 2
Västerhaninge IF röd - Sörskogens IF 32  -  1  
AUGUSTI 2024
 
10
10:20
lör
10:20    
Zinkensdam
 
HTFF - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
10
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Västerhaninge IF röd  -      
 
14
19:00
ons
19:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Brommapojkarna DFF  -      
17
11:00
lör
11:00    
Segeltorps IP 1
Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå - Sörskogens IF 3  -      
17
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 2 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
17
16:00
lör
16:00    
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK P14 Akademi - Sörskogens IF 1  -      
 
23
20:00
fre
20:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Sickla IF Svart 5  -      
24
lör
00:00    
Vårbergs IP 1
IFK Stockholm FK 1 - Sörskogens IF 2  -      
24
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Djurgårdens IF FF 1  -      
25
14:00
sön
14:00    
Bredängs BP 1
Älvsjö AIK FF 2S - Sörskogens IF 2  -      
 
30
20:00
fre
20:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 2 - Mälarhöjden-Hägersten FF 2  -      
31
09:00
lör
09:00    
Danderyds Gymnasiums IP 2
IFK Stocksund 1 - Sörskogens IF 1  -      
31
13:00
lör
13:00    
Källbrinks IP 3
Huddinge IF 24 4 - Sörskogens IF 3  -      
SEPTEMBER 2024
 
06
fre
00:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Grödinge SK  -      
07
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Vasalund IF A1  -      
 
15
12:00
sön
12:00    
Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Sörskogens IF 3  -      
15
12:30
sön
12:30    
Skytteholms IP 2
AIK FF 1 - Sörskogens IF 1  -      
15
13:30
sön
13:30    
Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Sörskogens IF 2  -      
 
21
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Mälarhöjden-Hägersten FF 6  -      
21
16:30
lör
16:30    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 2 - Hammarby IF FF 17 grön  -      
22
13:30
sön
13:30    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Nacka FC P2010A  -      
 
27
20:00
fre
20:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Ösmo GIF FK gul  -      
28
16:00
lör
16:00    
Alby BP 1
Konyaspor Kultur och IF KIF U14 - Sörskogens IF 2  -      
29
15:00
sön
15:00    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 1 - Sörskogens IF 1  -      
OKTOBER 2024
 
05
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - IF Brommapojkarna 1  -      
05
16:00
lör
16:00    
Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll Svart - Sörskogens IF 3  -      
05
16:30
lör
16:30    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 2 - Segeltorps Idrottsförening Fotboll Vit  -      
 
11
20:00
fre
20:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 3 - Vega FC U14p:2 2  -      
12
10:00
lör
10:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 4 - Sörskogens IF 2  -      
13
12:15
sön
12:15    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK FA10 - Sörskogens IF 1  -      
 
19
15:00
lör
15:00    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Hammarby IF FF 1  -      
19
16:30
lör
16:30    
Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 2 - Newroz FC  -      
20
12:00
sön
12:00    
Svartbäckens BP 1
Vendelsö IK Vit - Sörskogens IF 3  -      
 
Bli medlem
Följ oss på sociala medier
Våra sponsorer
Våra samarbetspartners