""
* Bli medlem *
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
SÖRSKOGENS IF
Fotboll
- P12 Fotboll
Matcher
DECEMBER 2023
 
02
16:00
lör
16:00    
Liljeholmshallen 2
Norrtulls SK Svart - Sörskogens IF vit  -      
03
18:00
sön
18:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF Röd - Örby IS Röd  -      
03
19:00
sön
19:00    
Vårbyhallen
Huddinge IF 2012:2 2 - Sörskogens IF Svart  -      
 
09
13:00
lör
13:00    
Liljeholmshallen 2
IFK Aspudden-Tellus 2 - Sörskogens IF Röd  -      
10
11:00
sön
11:00    
Gubbängshallen
Stureby SK 1 - Sörskogens IF Svart  -      
10
19:00
sön
19:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF vit - Botkyrka Academy FC 2  -      
 
16
16:00
lör
16:00    
Fleminghallen A
Sörskogens IF Röd - Konyaspor Kultur och IF KIF2012G  -      
16
17:00
lör
17:00    
Fleminghallen A
Sörskogens IF Svart - Hammarby IF FF 1  -      
17
15:00
sön
15:00    
Hagsätrahallen
Älvsjö AIK FF Blå - Sörskogens IF vit  -      
JANUARI 2024
 
13
14:00
lör
14:00    
Bredängshallen
Mälarhöjdens IK Fotboll Vit - Sörskogens IF vit  -      
13
18:00
lör
18:00    
Kärrtorpshallen
Enskede IK 1 - Sörskogens IF Svart  -      
14
16:00
sön
16:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF Röd - Älvsjö AIK FF Blå  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Bredängshallen
Mälarhöjdens IK Fotboll Röd - Sörskogens IF Röd  -      
21
17:00
sön
17:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF Svart - Huddinge IF 2012:2 1  -      
21
18:00
sön
18:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF vit - Hammarby IF FF 4  -      
FEBRUARI 2024
 
04
09:00
sön
09:00    
Stuvstahallen
Skogås-Trångsunds FF 3 - Sörskogens IF Svart  -      
04
16:00
sön
16:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF Röd - Hammarby IF FF 3  -      
04
17:00
sön
17:00    
Hagsätrahallen
Örby IS Röd - Sörskogens IF vit  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Liljeholmshallen 2
Norrtulls SK Svart - Sörskogens IF Röd  -      
11
16:00
sön
16:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF Svart - Spårvägens FF vit  -      
11
18:00
sön
18:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF vit - IFK Aspudden-Tellus 2  -      
 
18
10:00
sön
10:00    
Gubbängshallen
Stureby SK 2 - Sörskogens IF Svart  -      
18
16:00
sön
16:00    
Fittja Sporthall
Konyaspor Kultur och IF KIF2012G - Sörskogens IF vit  -      
18
17:00
sön
17:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF Röd - Botkyrka Academy FC 2  -      
MARS 2024
 
09
15:00
lör
15:00    
Källbrink IP
 
Sörskogens IF P-12 - Älvsjö   -      
10
10:30
sön
10:30    
Segeltorps IP
 
Sörskogen Röd - Älvsjö   -      
10
10:30
sön
10:30    
Segeltorps IP
 
Sörskogen Vit - Älvsjö  -      
 
16
11:30
lör
11:30    
Segeltorps IP
 
Sörskogen Vit - Skogås-Trångsund  -      
16
11:30
lör
11:30    
Segeltorps IP
 
Sörskogen Röd - Skogås-Trångsunds FF  -      
17
16:15
sön
16:15    
Källbrink IP
 
Sörskogens IF P-12 - Skogås-Trångsunds FF  -      
APRIL 2024
 
20
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Svart - Älvsjö AIK FF L/S  -      
20
11:30
lör
11:30    
Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF 7M - Sörskogens IF Röd  -      
21
12:45
sön
12:45    
Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Sörskogens IF Vit  -      
 
27
11:30
lör
11:30    
Bäckahagens BP 1
Högdalens AIS 1 - Sörskogens IF Vit  -      
27
11:30
lör
11:30    
Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF P12 2S - Sörskogens IF Svart  -      
27
13:30
lör
13:30    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Röd - Tullinge BK 1  -      
MAJ 2024
 
04
11:30
lör
11:30    
Örby BP 1
Örby IS Gul - Sörskogens IF Röd  -      
04
12:15
lör
12:15    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Vit - Stuvsta IF 4  -      
05
09:30
sön
09:30    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Svart - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange  -      
 
18
11:00
lör
11:00    
Brandbergens IP 11
IFK Haninge - Sörskogens IF Svart  -      
18
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Röd - Älvsjö AIK FF B/G 2  -      
18
11:30
lör
11:30    
Örby BP 1
Örby IS Röd - Sörskogens IF Vit  -      
 
25
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Svart - Ösmo GIF FK gul  -      
25
12:15
lör
12:15    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Vit - Stuvsta IF 7  -      
26
11:30
sön
11:30    
Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Sörskogens IF Röd  -      
JUNI 2024
 
01
09:00
lör
09:00    
Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF 7L - Sörskogens IF Vit  -      
01
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Röd - Älvsjö AIK FF B/G 3  -      
01
14:15
lör
14:15    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 2012-36 - Sörskogens IF Svart  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Svart - Segeltorps Idrottsförening Fotboll Röd  -      
08
12:15
lör
12:15    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Vit - Vistaberg IF 2  -      
09
09:30
sön
09:30    
Västberga IP 11
IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Sörskogens IF Röd  -      
 
16
11:00
sön
11:00    
Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF 1L - Sörskogens IF Vit  -      
AUGUSTI 2024
 
24
09:00
lör
09:00    
Vendelsömalmsskolan 11
Vendelsö IK Blå - Sörskogens IF Svart  -      
24
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Röd - Stuvsta IF 3  -      
 
31
09:00
lör
09:00    
Vendelsömalmsskolan 11
Vendelsö IK Gul - Sörskogens IF Röd  -      
31
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Svart - Stureby SK Vit  -      
31
12:15
lör
12:15    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Vit - Högdalens AIS 2  -      
SEPTEMBER 2024
 
07
11:00
lör
11:00    
Brandbergens IP 12
IFK Haninge H1 - Sörskogens IF Vit  -      
07
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Röd - Konyaspor Kultur och IF KIF P12 Vit  -      
07
11:00
lör
11:00    
Hagsätra IP 11
Rågsveds IF Grön - Sörskogens IF Svart  -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Svart - Huddinge IF 7S  -      
14
11:30
lör
11:30    
Vårbergs IP 22
IFK Stockholm FK 3 - Sörskogens IF Röd  -      
14
12:15
lör
12:15    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Vit - Enskede IK Vit  -      
 
21
10:15
lör
10:15    
Berga IP 11
Rönninge Salem Fotboll Gul - Sörskogens IF Svart  -      
21
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Röd - IFK Tumba FK 1  -      
22
12:00
sön
12:00    
Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF L/S 4 - Sörskogens IF Vit  -      
 
28
10:15
lör
10:15    
Brunna IP 22
Arameisk-Syrianska IF blå 1 - Sörskogens IF Röd  -      
28
11:00
lör
11:00    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Svart - Hammarby IF FF 3  -      
28
12:15
lör
12:15    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Vit - Västerhaninge IF vit  -      
 
Bli medlem
Följ oss på sociala medier
Våra sponsorer
Våra samarbetspartners