""
* Bli medlem *
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
SÖRSKOGENS IF
Så många som möjligt så länge som möjligt
Kommande matcher
FEBRUARI 2024
 
23
18:00
fre
18:00    
F13 Fotboll, Grimstahallen
FK Bromma - Sörskogens IF 1  -      
23
18:00
fre
18:00    
P10 Fotboll, Segeltorps IP
Sörskogens IF P-10 Fotboll - Reymersholms IK  -      
24
11:15
lör
11:15    
P11/12 Innebandy, Fleminghallen A
Sörskogens IF (B) - Ängby IF/Mariebergs SK  -      
24
13:30
lör
13:30    
P10 Fotboll, Bortamatch
Hammarby IF FF - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
25
09:00
sön
09:00    
P16 Fotboll, Tumba idrottshus A-Hallen
Tullinge - Sörskogens IF  -      
25
09:30
sön
09:30    
P11/12 Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK  -      
25
10:00
sön
10:00    
P16 Fotboll, Tumba idrottshus A-Hallen
Tullinge - Sörskogens IF  -      
25
11:00
sön
11:00    
F13 Fotboll, Stuvstahallen
Sörskogens IF 2 - Vallentuna BK DF 1  -      
25
12:00
sön
12:00    
P09 Fotboll, Ärvinge BP
Kista 15U - Sörskogens IF  -      
25
12:00
sön
12:00    
P10 Fotboll, Segeltorps IP
 
Sörskogens IF P-10 Fotboll - Hammarby 17  -      
25
14:00
sön
14:00    
A-lag Herrar Fotboll , Segeltorps IP
Örby IS - Sörskogens IF  -      
MARS 2024
 
02
14:00
lör
14:00    
P10 Fotboll, Stuvsta IP
 
Sörskogens IF - xxxx  -      
02
16:30
lör
16:30    
P10 Fotboll, Mälarhöjdens IP
Mälarhöjden IK Fotboll - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
03
10:00
sön
10:00    
P10 Fotboll, Segeltorps IP
Sörskogens IF - Nacka FC  -      
03
19:00
sön
19:00    
Veteraner Herrar Innebandy, Åbyhallen - Haninge
Västerhaninge IBK - Sörskogens IF  -      
 
05
20:15
tis
20:15    
Veteraner Herrar Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF - Älta IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
P10 Fotboll, Källbrink IP
Sörskogens IF - FC Djursholm  -      
09
10:15
lör
10:15    
P13/14 Innebandy, Högdalshallen
Högdalens AIS - Sörskogens IF  -      
09
14:30
lör
14:30    
P11/12 Innebandy, Fleminghallen A
Sörskogens IF (B) - Ingarö IF (B)  -      
09
15:00
lör
15:00    
P11 Fotboll, Bortamatch
 
Ösmo IF - Sörskogens IF P-11 Fotboll  -      
09
15:00
lör
15:00    
P12 Fotboll, Källbrink IP
 
Sörskogens IF P-12 - Älvsjö   -      
09
15:45
lör
15:45    
P10 Innebandy, Tullingehallen
FBI Tullinge (C) - Sörskogens IF   -      
09
17:15
lör
17:15    
Veteraner Herrar Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF - FBI Tullinge (B)  -      
10
09:30
sön
09:30    
P10 Fotboll, Stuvsta IP
Stuvsta IF - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
10
10:00
sön
10:00    
P12 Fotboll, Segeltorps IP
 
Sörskogens IF P-12 - Älvsjö   -      
10
11:15
sön
11:15    
P13/14 Innebandy, Stavsborgs sporthall
Älta IF (A) - Sörskogens IF  -      
10
15:00
sön
15:00    
Ösmo - Sörskogens IF  -      
10
15:30
sön
15:30    
P11/12 Innebandy, Ulriksdalshallen
AIK IBF/Råsunda IS - Sörskogens IF (B)  -      
10
17:00
sön
17:00    
P10 Fotboll, Skarpängs BP
Sörskogens IF - IK Frej  -      
 
12
20:15
tis
20:15    
Veteraner Herrar Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF - Nynäshamns IBK   -      
16
09:30
lör
09:30    
P13/14 Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF - Tumba GOIF  -      
16
11:30
lör
11:30    
P12 Fotboll, Segeltorps IP
 
Sörskogens IF P-12 Fotboll - Skogås-Trångsunds FF  -      
16
13:15
lör
13:15    
P13/14 Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF - Sköndals IK (A)  -      
16
14:00
lör
14:00    
P09 Fotboll, Tibblevallen
Täby FK P09U1 - Sörskogens IF  -      
16
14:30
lör
14:30    
P11/12 Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF (B) - FBI Tullinge (B)  -      
16
15:15
lör
15:15    
Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sörskogens IF  -      
16
15:45
lör
15:45    
P10 Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF - Högalids IF (A)  -      
17
10:10
sön
10:10    
Grödinge sk - Sörskogens IF  -      
17
13:00
sön
13:00    
P11/12 Innebandy, Djurö Sporthall
Djurö-Vindö IF - Sörskogens IF (B)  -      
17
16:15
sön
16:15    
P12 Fotboll, Källbrink IP
 
Sörskogens IF P-12 - Skogås-Trångsunds FF  -      
17
20:00
sön
20:00    
P09 Fotboll, Knutby BP
Brommapojkarna P09-5 - Sörskogens IF  -      
 
22
19:15
fre
19:15    
P10 Fotboll, Norrvikens IP
Sollentuna - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
23
10:00
lör
10:00    
P10 Fotboll, Sörskogens BP
 
Sörskogens IF - Matchcamp  -      
23
10:00
lör
10:00    
P10 Fotboll, Sörskogens BP
 
Sörskogens IF - Matchcamp  -      
23
10:45
lör
10:45    
P10 Innebandy, Åbyhallen Haninge
Västerhaninge IBK - Sörskogens IF  -      
23
11:00
lör
11:00    
P10 Fotboll, Järna IP
 
Kallfors - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
23
12:00
lör
12:00    
P13/14 Innebandy, Rödabergshallen
Karlbergs BK (D) - Sörskogens IF  -      
23
13:15
lör
13:15    
P11/12 Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF (B) - Farsta IBK  -      
23
14:30
lör
14:30    
P11/12 Innebandy, Kvarnbergshallen
Sörskogens IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A)  -      
24
08:00
sön
08:00    
F14/15 Fotboll, Farsta IP
Sörskogens IF - Farstacupen  -      
24
13:30
sön
13:30    
P10 Fotboll, Skarpängsskolan
Täby FK - Sörskogens IF P-10 Fotboll  -      
24
14:30
sön
14:30    
Sörskogens IF - Segeltorps IF IBF  -      
24
15:30
sön
15:30    
A-lag Herrar Fotboll , Segeltorps IP
Sörskogens IF - Solberga BK  -      
 
31
14:00
sön
14:00    
P09 Fotboll, Grimsta BP
 
Viimsi MRJK - Sörskogens IF P-09 Fotboll  -      
 
Bli medlem
Följ oss på sociala medier
Våra sponsorer
Våra samarbetspartners